O nás

Počátky činnosti firmy sahají do roku 1991, kdy nastoupili první zaměstnanci. V roce 2003 jsme se přestěhovali do Plzně, následně v roce 2005 do Plzně-Křimic, kde máme dostatečně velké prostory. Důvod byl prostý, rozšíření a zkvalitnění naší práce. Výroba v současnosti obsahuje kolem 400 druhů zboží pro psy a kočky. Jedná se především o obojky, vodítka, postroje, náhubky a řadu doplňkových výrobků.

Určitě nepřehlédnete mezi koženými obojky ručně ražené podkládané jemnou kůží, u vodítek Vás mohou zaujmout pletené z polyamidové nebo bavlněné šňůry, na které máme pro jejich mimořádnou kvalitu udělen průmyslový vzor pro ČR. Postroje vyrábíme v mnoha druzích a ve všech velikostech z kůže nebo popruhu, náhubky standartní kožené.

Samozřejmostí u nás je výroba na zakázku – tedy přesně na míru psa a na přání zákazníka. Nákresy, podle kterých svého pejska změříte, najdete pod ikonou zakázky. a pak pošlete či zavoláte objednávku.

Nyní se hlavně soustředíme na náš trh, aby jste Vy zákazníci byli spokojeni. Do sortimentu jsme přidali hravé doplňky – náramky i luxusní varianty obojků pro speciální příležitosti.

Vlastní autodopravou zajišťujeme pravidelné rozvozy našeho zboží po Čechách pro maloobchody.

Naši firmu najdete na západě Čech na adrese: Vodní 50, 322 00 Plzeň-Křimice.

Nakoupit u nás můžete i prostřednictvím našeho internetového obchodu.

Srdečně Vás zveme k prohlídce našich stránek a věříme, že zde najdete pro svého pejska to pravé.

Novinky

Nové barvy pro pletáže

5.12.2013

Nové barvy pro pletáže

Na obrázku Vám nabízíme nové barvy pro pletená... více >>

Nejprodávanější

Vodítko 10mmx150cm

Vodítko 10mmx150cm

Obj. č.: 2013

Cena: 31,09 Kč bez DPH

Cena: 37,62 Kč včetně DPH

detail >>

Czech English German French Russian
jméno
heslo

Registrace

Grafický návrh a realizace AG25