Novinky

Nové barvy pro pletáže

5.12.2013

Nové barvy pro pletáže

Na obrázku Vám nabízíme nové barvy pro pletená vodítka. Neznámé barvičky jsou neonově žlutá, která však na obrázku nevypadá příliš výrazně, ale ve skutečnosti je velmi hezká. Další novinkou je růžová barva a fialová barva, které se dřívě již objevily, ale nebyly standardní součástí vzroníku našeho dodavatele. 

Doufám, že Vám barvy budou líbit. 

S kombinací barev rádi poradíme :-)

Systém pro objednávky B2B

21.10.2013

Systém pro objednávky B2B

Konečně jsme pro Vás - naše maloobchodní zákazníky připravili systém, kde můžete objednávat za velkoobchodní ceny. Připravujeme také kolonku, kde bude vidět Vaše aktuální sleva na zboží.  

Sekci najdete na adrese: http://www.beatinaqua.cz/eshop/beatin-vyrobky-pro-psy-a-kocky/ a nyní na všechny objednávky přes tento systém poskytujeme slevu 10%. 

Pro Vaše dotazy jsme stále k dispozici.

Jméno nebo telefonní číslo na obojku

17.9.2013

Jméno nebo telefonní číslo na obojku

Nově Vám nabízíme možnost trvale vepsat jméno, nebo telefonní číslo na obojek Vašeho pejska. Dříve jsme nabízeli možnost jméno, nebo telefonní číslo vyrazit do obojku, tuto možnost můžete stále využít. Ražení je technika velmi hezká, ale je potřeba větší šíře obojku, aby písmena a číslice byly hezky vidět. 

Nově nabízíme možnost jméno, telefon, nebo jiné vzory do kůže vypálit. Tato technika je velmi kreativní a je možné "psát" na obojky již od šíře 1cm. Pokud Vás cokoli zajímá, napište nám.

Opravy koženého zboží Plzeň a okolí

5.6.2013

Opravy koženého zboží Plzeň a okolí

Stále více zákazníků se na nás obrací s žádostí o opravu vodítka, obojků, ale i koženého kufru, tašky, kabelky. Nově tedy rozšiřujeme nabídku našich služeb o opravy všeho druhu. Můžeme vám opravit batoh do školy, kabelku do práce, nebo vyrobit ztacený kus kufru. 

Nejvíce potěšeni jsou zákazníci, když jim sdělíme že umíme i zkrátit pásek do kalhot, nebo přidělat dírky. 

Dle rozsahu opravy je děláme na počkání, nebo do několika dnů. 

Zboží přijímáme opravě 8-15 hodin, po domluvě déle.  

Pro jakékoliv dotazy volejte, rádi Vám odpovíme :-).

For Pets 2013

3.5.2013

For Pets 2013

Výstava je rok od roku hezčí, a doufáme, že i pro Vás, naše zákazníky zajímavější. Potěšila nás velká návštěvnost našeho stánku a zájem o naše výrobky.  

Všem děkujeme za návštěvu a těšíme se na příští ročník.

21.3.2013

Výstava For Pets 2013

Brzy snad již přijde jaro a skoro za necelý měsíc se otevřou brány výstaviště v Praze - Letňanech. Výstava For Pets se bude konat již potřetí a pokud nás potěšíte svou návštěvou, najdete nás na stejném místě jako vždy, hned u vchodu do haly, kde se koná výstava FOR PETS, vlevo. Náš stánek je postaven na 50m2, tak nás dobře najdete. Výrobky naší firmy budeme prezentovat na prodejním zabezpečeném stojanu, aby se i obchodníci mohli inspirovat, jak můžeme vybavit jejich obchod.

3.1.2013

Nové barvy pletených vodítek

Rádi bychom Vám představili nové barvy pletených vodítek. Jedná se o růžovou a dnes velmi módní fialovou barvu. V kombinaci s klasickou černou vypadají vodítka moc hezky. Barvy lze kombinovat i s jinými odstíny z naší barevnice, vzory se skládají jako vždy buď střídavě, nebo do pruhů, záleží pouze na Vaší fantazii. Doufáme, že se Vám nové barvičky budou líbit jako nám.

Spokojená zákaznice

27.11.2012

Spokojená zákaznice

Dovolujeme si uveřejnit, s laskavými dovolením naší zákaznice, objednávku pleteného vodítka v kompletu s obojkem, kde naše zákaznice vyjádřila dlouholetou spokojenost s našimi pletenými výrobky. 

Vždy nás velmi potěší takové reakce, sdělení najdete v poznámce :-).

Výstava For Pets 2012

2.5.2012

Výstava For Pets 2012

Děkujeme všem, kteří nás přišli navštívit na výstavu FOR PETS 2012. Představovali jsme spoustu novinek, doufáme, že se Vám naše expozice líbila. 

Těšíme se další ročník.

Výstava FOR PETS

21.3.2012

Výstava FOR PETS

Rádi bychom vás pozvali na výstavu FOR PETS, které se účastníme v termínu 12-15.4.2012. Výstava bude probíhat na výstavišti v Praze-Letňanech. Naše zboží najdete na výstavní ploše našeho partnera - firmy Aqua Szut, a to hned za vchodem do pavilonu. 

Na vyžádání zašleme vstupenky zdarma. 

Srdečně všechny zveme. 

Přiložené foto je z miné výstavy.

Roszusek o pletených vodítkách

8.2.2012

Roszusek o pletených vodítkách

V našem sortimentu nabízíme sortiment pletených vodítek chráněných průmyslovým vzorem.  

V krátkosti o jejich historii. Průmyslový vzor zapsala paní Eva Durasová, která jej prodala naší firmě, po skončení pracovního poměru u nás své znalosti však předala firmě BELTY s.r.o., která začala vyrábět celý sortiment stejných pletených vodítek a též všech ostatních výrobních položek (o existenci průmyslového vzoru věděli) a prodávala jej v síti PET CENTER (dříve GIMBORN).  

Výrobce BELTY i prodejce GIMBORN jsme upozornili, že vyrábějí a prodávají chráněná pletená vodítka. Od výroby a prodeje přesto neustoupili, zažalovali jsme tedy před 3-mi lety obě společnosti. Proti rozsudku, který jim zakázal výrobu a prodej se odvolali. 

Aktuálně uveřejňujeme podstatné části konečného rozsudku odvolacího Vrchního soudu v Praze, který rozhodnutí Městského soudu potvrdil. 

Text je rozdělen do tří částí.

Rozsudek o pletených vodítkách část 2

8.2.2012

Rozsudek o pletených vodítkách část 2

Druhá podstatná část rozsudku proti fy. BELTY a PET CENTER s.r.o.

Rozsudek o pletených vodítkách část 3

8.2.2012

Rozsudek o pletených vodítkách část 3

Třetí podstatná část rozsudku proti fy. BELTY s.r.o. a fy. PET CENTER s.r.o.

Vodítka k transportérům

28.6.2011

Vodítka k transportérům

Jako aktuální novinku bychom Vám rádi představili vodítko s plastovými karabinami, které standardně dodáváme jako komponent k transportérům pro kočky a psy. Transportéry vyrábí náš partner, firma Aqua Szut. Zboží je vyráběno pod italskou značkou Pet Inn, která byla pro výrobu zakoupena.

Vodítka k výrobkům Pet Inn

28.6.2011

Vodítka k výrobkům Pet Inn

Pro doplnění vzhledu přikládáme celkové foto transportéru s námi dodávaným vodítkem. Celý sortiment je designově povedený, barevný a především funkční. Bližší informace a fotografie naleznete na webových stránkách firmy Beatin Aqua.

Stánek na FOR PETS

19.5.2011

Stánek na FOR PETS

Ještě jedno připomenutí celkového pohledu na naši prezentaci na výstavě FOR PETS.

Puma na pleteném vodítku

15.4.2011

Puma na pleteném vodítku

V průběhu výstavy náš stánek navštívil asi nejelegantnější zvířecí návštěvník. Puma byla velmi ukázněná, návštěvnice, která ji chtěla však fotografovat z velmi malé vzdálenosti to odnesla několika škrábanci. Potěšilo nás, že majitelka pumy vybrala pro svou velkou kočičku naše ručně pletené vodítko 4028. Vyšší doklad pevnosti a kvality naše pletená vodítka už nepotřebují. Další fota a informace z výstavy budou v příštích novinkách.

FOR PETS

29.3.2011

FOR PETS

Za několik málo dní, spíše hodin se otevře veletr FOR PETS, umístění našeho stánku se nezměnilo - 6A14, na obrázku najdete rozdělení doprovodných programů, abyste věděli, co bude všechno probíhat. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Umístění stánku na FOR PETS

24.2.2011

Umístění stánku na FOR PETS

Již Vás můžeme informovat o přesném umístění našeho stánku. Expozici pletených vodítek najdete na ploše označené 6A14. Výstava FOR PETS probíhá v termínu od 31.3 do 3.4. na výstavišti v Praze-Letňanech spolu s výstavou FOR KIDS, FOR FAMILY a FOR TRAVEL pod centrálním názvem FOR FAMILY. Srdečně Vás zveme k návštěvě. Čestné vstupenky Vám rádi pošleme na vyžádání.

Výstava FOR PET

6.1.2011

Výstava FOR PET

Rádi bychom Vás informovali, že se zúčastníme 1. ročníku výstavy FOR PETS, která se koná v době od 31.3 do 3.4. na výstavišti v Letňanech. Výstavy v Letňanech mají vysokou úroveň a mají u návštěvníků ohlas. Budeme rádi, když nás navštívíte. Umístění stánku upřesníme v dalších novinkách a pokud máte zájem, pošleme Vám vstupenku zdarma.

Klasické střední pletené vodítko

2.12.2010

Klasické střední pletené vodítko

Dalším z řady vodítek, které Vám znovu představujeme jsou pletená vodítka střední klasická s uchem, délka vodítka je 150cm, karabina 70mm. Tato vodítka jsou vohodná pro střední a menší rasy psů. Barevné kombinace jsou stejně široké jako u ostatních výrobků této řady, lze vzájemně kom binovat 11 barevných odstínů. Požadavek na barvu je nutné uvést do poznámky.

Průmyslový vzor pro EU

1.11.2010

Průmyslový vzor pro EU

Rádi bychom Vás tímto informovali o tom, že naše firma nechala u Úřadu pro harmonizaci ve Španělsku zapsat průmyslový vzor pro pletená vodítka, pro která jsme do letošního vzoru vlastnili pouze průmyslový vzor pro Českou republiku. Pletená vodítka jsou stále velmi oblíbenými výrobky pro svoji kvalitu a užitné vlastnosti, průmyslový vzor pro Evropskou unii je rozšířením jejich ochrany a potvrzením stále stejné kvality. Podrobnější informace najdete v části našeho webu nazvané "Průmyslový vzor".

Kabela ruční výroby

29.9.2010

Kabela ruční výroby

Novinkou v naší internetové prezentaci je ručně vyrobená kabela na peníze, kterou vyrábíme pro naše zákazníky. Kabela je vyrobena z přírodní (světlé) lícové hovězí kůže. Kabely těchto typů vyrábíme vždy dle požadavku zákazníka a zpracováváme kalkulace ke každé zakázce zvlášť. 

Jsme k dispozici pro vaše požadavky.

Krátké vodítko - "ucho"

26.8.2010

Krátké vodítko - "ucho"

Další z řady pletených vodítek je 30cm dlouhé "ucho" s karabinou 80mm. Jedná se o velmi praktický výrobek, který lze použít na menší i velké rasy psů. Vodítko je díky své velikosti skladné a disponuje stejnou pevností jako všechna ostatní pletená vodítka.

Střední pletené vodítko

7.7.2010

Střední pletené vodítko

Pro tento měsíc jsme připravili střední variantu pletených vodítek. Je vhodná pro střední rasy vašich miláčků. Výrobkem pro tento měsíc je vodítko, které prodáváme pod kódem 4049S. Vodítko je dlouhé 300cm a má stejné vlastnosti jako všechny ostatní pletená vodítka. Výběr barev záleží na zákazníkovi. Kombinovat lze cca 12-15 odstínů, barevné kombinace uveďte do poznámky k objednávce.

Silné pletené zkracovací vodítko

1.6.2010

Silné pletené zkracovací vodítko

Informaci o novinkách pro měsíc červen opět využijeme k prezentaci další z řady pletených vodítek. Pletená vodítka se vyrábí standardně ve třech délkách jako zkracovací a sedmi délkách jako klasické vodítko s uchem. Aktuálně bychom rádi připomenuli zkracovačku v délce 300cm, kterou prodáváme pod kódem 4028. Vodítka lze samozřejmě vyrobit i přesně na Vaše přání, k dispozici je 11 základních barev vhodných ke kombinaci.

Silné pletené zkracovací vodítko

30.4.2010

Silné pletené zkracovací vodítko

Pokračujeme v prezentaci pletených vodítek připomenutím silných zkracovacích vodítek. Vodítko 4027 je dvoumetrová zkracovačka, která má v těle vodítka vpletené kroužky pro různé varianty použití vodítka. Vodítka vynikají jsou pevností, která skutečně odolává létům...

Pletené zkracovací vodítko

31.3.2010

Pletené zkracovací vodítko

Další z řady pletených vodítek, které bychom Vám rádi připomenuli, je zkracovací vodítko s vpletenými kroužky. Pletená vodítka jsou velmi kvalitní a pevné výrobky, které mají dlouhou životnost. První z celé škály provedení a délek je 4016S. Na koncícj jsou zapleteny karabiny 70mm.

Pletené vodítko s uchem

1.3.2010

Pletené vodítko s uchem

Jako novinku na březen jsme zařadili pletená vodítka, která Vám postupně představíme v celé šíři sortimentu. Pro výrobu těchto pletených vodítek vlastníme průmyslový vzor. Vodítka samozřejmě nějsou novinkou, ale rádi bychom Vám je připomenuli, protože jejich kvalita je skutečně vysoká.

Postroje z PVC

27.1.2010

Postroje z PVC

V rámci novinek na únor jsem vybrali postroj z průhledného PVC materiálu, který je měkký, stříkaný červenou barvou a působí velmi elegantně díky třpytivým kytičkám.

Vodítka z PVC

22.12.2009

Vodítka z PVC

Jako novinku jsme pro Vás připravili vodítka délky 120cm, karabinka 50mm z PVC se třpytkami po celé délce.

Obojky z PVC se třpytkami

20.11.2009

Obojky z PVC se třpytkami

Jednoduché, funkční a velmi hezké obojky se třpytivými odlesky kytiček v kombinaci s červenými obrazci jsou určitě zajímavou variantou obojku pro Vašeho miláčka. Obojky jsou určeny pro malá plemena.

Obojky z perel

20.10.2009

Obojky z perel

Aktuální novinkou v sortimentu luxusních obojků pro náročné jsou jedinečné funkční obojky z perel. Originální komplet obojku a vodítka z perel není jen ozdobou, ale zcela splňuje běžné požadavky. Pro výrobu používáme kvalitní české voskové perly dvou velikostí, které jsou navlečeny na silonovém vlasci zajišťujícím vysokou pevnost. Komplety jsou orientačně zařazeny do váhových kategorií. Každý výrobek je zabalen do luxusní krabičky se saténovým podkladem.

Náramky

20.10.2009

Náramky

Novinkou letošního podzimu jsou náramky se štrasovými písmenky, ze kterých lze složit Vaše jméno, a zároveň lze koupit Vašemu pejskovi obojek, kde lze též poskládat jeho jméno. Materiálem používaným pro výrobu je semiš v několika barevných variantách, barvu, prosím, uvádějte do poznámky.

Novinky

Nové barvy pro pletáže

5.12.2013

Nové barvy pro pletáže

Na obrázku Vám nabízíme nové barvy pro pletená... více >>

Nejprodávanější

Vodítko 10mmx150cm

Vodítko 10mmx150cm

Obj. č.: 2013

Cena: 31,09 Kč bez DPH

Cena: 37,62 Kč včetně DPH

detail >>

Czech English German French Russian
jméno
heslo

Registrace

Grafický návrh a realizace AG25